Rok 2022 má velké plány… jak jinak!

V sobotu přichází v Milevě Tři Králové na koních. Kdo se k nám chce připojit, rádi Vás uvítáme!

Těšit se můžete také na výlety do hospůdek, který jsou již naplánované každý měsíc nebo na tradiční akce jako skokový závod ‚Malá Milevská‘ začátkem května, příměstské tábory a týdenní pobyty v měsících červenec a srpen, orientační jízdu začátkem podzimu a hubertovou jízdu v řijnu.

Letos očekáváme i přírůstky do stáda. Nová hříbátka se mají narodit v knětnu a v červnu.

!!Určitě ale nezapomňte si rezervovat 2. července!! Společně oslavíme 15 let Vikinghorse Milevo se dnem otevřených dvěří/pastvě/jízdárny. Po celý den jsou v plánu různé ukázky a workšopy nejen o koních, kde se může zapojit celá rodina!

Navíc máme nově v plánu v polovině června víkend pod motem ‚Fotografie snu s koněm‘. Fotografka Eliška Křívánková nám bude věnovat radu a foťák, aby vzníkly umělecká díla z nás a naších koní. Mimochodem: Ještě máme kalendáře na rok 2022! (K objednání zde: https://forms.gle/bjwz4zeyV78MYCiH9)

Další inovace čekají 2022 na svoje realizace: Třeba je už v připravě nový vhled webových stránek, budování nových vnítřních prostorech pro využítí na „akcích a táborech“, pravidelné zveřejnění různých informatívních článků dvakrát do měsíce nebo další etapy budování permakulturního systému kolem koní.

A proto to všechno sotva stíhneme sami, tak bychom rádi pozvali jednou za měsích na brigádu všichni, kteří rádi přiloží ruku k dílu a chtějí strávit naplněný den venku a u koní. V tom smyslu: Moc se na Vás těšíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *