Jezdecké tábory 18+

Pomůžeme Vám na koně a do sedla. Nabízíme ježdění také pro seniory!

Jezdecký výcvik určený pro dospělé začátečníky a staronové jezdce Vám nabízíme nejen na jízdárně nebo na lonží, ale také hned od prvního dne v terénu.
Během pár dní získáte rozhled v teoretickém a praktickém základu ježdění a styku s koňmi a zvládnete vyrazit na vyjížďky do překrásné přírody. Navíc se učíte vnímat svoje tělo v souladu s koňským pohybem, najdete svou balanci nejen tělesnou ale i duševní, poznávejte a uvolníte úplně jiným způsobem. Nechte se překvapit!


Nikdy není pozdě: Splňte si své sny o koních!


Rychlost výcviku se zaměří podle Vašich možností a osobním potřebám. Jednotlivý individuální výcvik se koná od začátku v terénu. Poprvé ještě na vodítku – pak už jsou jízdy samostatnější – vše se naučíte při malých vyjížďkách – občasné ježdění na jízdárně Vám pomůže se zdokonalit. Láskyplná povaha našich islandských koní Vám dovolí rychle získat důvěru. Jistota v terénu a pohodlné (mimo-)chody se starají o zbytek…

Vedle koní a životu na farmě mezi zvířaty zbyde i čas na kulturu a dobré jídlo, třeba výlet do kladrubského kláštera nebo do keltské osady…

Ubytovat lze na farmě v chatičce nebo v penzionu v nedalekých Kladrubech.Na seznamu akci najdete naplánované tábory 18+. Pokud se Vám termín nehodí nebo zrovna nemáme vypsaný žádný termín, můžete domluvit i osobní týden a dovolenou u nás!