Jezdecká škola

Regulární jezdecký výcvik se koná na farmě po domluvě od pondělí do pátka. Děti mohou u nás začít už od čtyř roků. Nabízíme výcvik pro začínající a pokročilé jezdce každého věku.

U nás má individualita velkou hodnotu.

Anička pracuje velmi individuálně s jezdcem jednotlivě nebo v malých skupinách. Výcvik se koná na jízdárně nebo na vyjížďce v terénu. Naučíte se vybalancování sed, který nám umožnuje lepší způsobování a větší jistotu na koních.

A nejen ježdění je na programu. Naučíte se také zacházení s koňmi, vodění, péče o koně a základní záležitosti o chovu koní. Příprava na jízdu je samozřejmě pod odborným dohledem. Uvolnění sedu na lonži, překonání malých skoků, drezúrní práce, práce ze země a cirkusové lekce zpestří výuku.

Kvalitní vycvičené a spolehlivé školní koně (islandští koně) jsou Vašimi parťačky. Pro nejmenší jezdce máme pasující velikost koně! Naši hodní shetlandští poníci naučí také malé jezdce.

Jízdárna Vikinghorse Milevo
Otevřenápondělí do patka.
Ježdění je třeba předem domluvit telefonicky nebo mailem (alespoň 24hod)
Jezdecké vybavení je užitečné, ale není povinnost, přilby zapůjčujeme. Obvykle trvá jízda cca hodinu. K vyčištění koní a na sedlání prosím připočítejte ještě dobrou půl hodiny navíc!


Z čeho profitují naše „žáky“ navíc?

Vyjížďky

Můžete se zúčastnit vyjížďky do terénu na více hodin, naších celodenních výletu nebo vícedenních vandrů na koních. Každý měsíc třeba vyrazíme tradičně někam do hospůdky!

Provoz o prázdninách

V letních měsících červenec a srpen máme regulární jezdeckou školu uzavřenou. Úplně bez koní ale přece být nemusíte. Buď se najde sem tam nějaké individuální místečko nebo se zúčastníte příměstského tábora či týdenního pobytu a využíváte takto intensivní jezdecký výcvik i o prázdninách.
Kdo už je větší, ale přesto se cítí na táboření, pro ten máme v nabídce občas intensivní jezdecký výcvik na Jezdeckém táboře 18+.

Kurzy

Každý rok nabízíme také kurzy nebo semináře na intenzívní vzdělání pro koně a jezdce.

Společenské akce a zábava

Orientační jízda, Hubertová jízda, jízdy zručnosti a jezdecké hry a naše výlety do hospůdek nechají přijď zkrátka ani zábavu a společnost.

Co nebo kdo přesně je Angie?

Kdo sleduje naše stránky a přispěvky možná už jednou zakopl přes jméno „pobyt s Angie“. Ano, Angie ne Anglie, jak ...
...

„Je to víc, než jen kroužek ježdění“

Lukka je jeden z našich nejstarších školních koní. Pyšných 26 let ji jsou, ale je stále fit a k mání ...
...