Jeden týden s Angie, anděl strážný všech koní

Kurzy Angie jsou kurzy Tellington TTouch® pro děti a mládež. Zprostředkují samozřejmé a bez stresové zacházení se zvířaty a lidmi.

Kurz Angie – víc než kurz ježdění

V našem týdnu s Angie se naučí děti dotknout a pocítit koně, sledovat je a rozumět jim. Najít spíš chytré než násilné řešení problémů. Na programu je Tellington TTouch® doteky, práce ze země s koňmi, péče o koně a znalosti o sedlech a výstroje, teorie a ježdění v balanci. Práce ve skupině a v týmu jsou obzvlášť důležité.


Kdo je „Angie“?

Angie je anděl strážný zvířátek z knížky „Jezdecká škola dle Lindy Tellington-Jones“. Angie rozumí řeči koní a pomůže nám naše čtyřnohé kamarády lépe poznávat a pochopit. V knížce od Lindy Tellington-Jones vysvětluje, proč koně občas reagují jinak než my a jak poznáme, když se náš kůň cítí dobře…


Během jezdeckého kurzu pod vedením Skary Günther, Tellington Practitioner, můžou si děti vypracovat odznak Angie, podle znalostí a umění v pěti různých stupních. Kurzy jsou dvojjazyčné – český a německý – a trvají od neděle do soboty, včetně celodenní dozor, strava a ubytování.

Víc o metody Tellington TTouch® najdete zde!