Hledání po vzděláním…

… je cesta, která nikdky nekončí.

Kurzy a semináře nabízíme i lidem, kteří nejezdí u nás pravidelně. Rády podělíme naše zkušenosti a znalosti ve zacházení s koňmi s Vámi. Rády také poznáváme pořád nového a těšíme se na Vás, Vaše osobní příběhy a na Vaše koně.

Určitě máme také pro Vás toho pasující školního koně na nějaký kurz!

Jezdecké kurzy

Tradičně uspořádáme každý rok kurzy na téma jezdecký sed nebo skákání v balanci, občas se i najdou třeba seznamovací dny na ježdění s islandskými koňmi, odborné kurzy podle metódy Lindy Tellington nebo další. Aktuální seznam nabídky najdete v kalendáří akci!

Semináře z řad „Physio meets TTouch“

Tyhle jednodenní semináře vznikly v touze šířit oborné a důležité témata pro „lajky“, tak aby každý jezdec nebo majitel koní měl tu možnost se vzdělávat dál v určitých důležitých oblastech. Krátké, ale kvalitativní odborné a praktické orientované informaci a technik dodávají účastníkům pohledy do pozadí a umožnují jim porozumět závislosti a důkladně pečovat o zdraví koně.

Napínavé semináře máme třeba k temátům:
Sedlo a koňský hřbet (Anatomie, masáže na udržbu funkčnosti zad, znalosti o sedlech a napasování sedel)
Civilizační nemoc „únava předních končetin“ (Anatomie, cvičení na uvolňování napětí v oblasti předních končetin, balanční cvičení)
Rehabilitační trénink (Jak se dostané kůň opět do formy? proprioreceptivní trénink, trénink v terénu, tělesné bandáže)
Fyziologické lonžování (Anatomie relativní vzpřímení, krok po krůčku smysluplná příprava, lonžování, smysluplné pomůcky)
Energetické čištění – seminář, který nabije (malé velmi praktické tipy pro dennodenní peče o koně)

V našich jednodenních seminářů se předávají různými lektory odborné znalosti a techniky z oblast  čínské medicíny, Akupunkt masáži, fyzioterapii a Tellington TTouch®.

Uspořádáme i kurzy přímo u Vás ve staji!