15 let už odnes´ čas – co v těch dalších čeká nás ?!

Moji milí přátelé a čtenáři, moc vás opět zdravím. Nemůžu odolat, abych se s Vámi nepodělila o dojmy z oslavy 15. výročí založení farmy, která v Milevě proběhla v sobotu 2. července. Nevím, jestli budu dostatečně objektivní vzhledem k tomu, že mám k farmě a jejím obyvatelům – ať dvounohým či čtyřnohým – silnou citovou vazbu, ale pokusím se o to! Prostě – bylo to skvělý!

– Počasí bylo skvělý

– kapela byla skvělá

– diváci byli skvělí

– účinkující byli skvělí

– bufet byl skvělý

– a hlavně – koně byli skvělí !!!!

No, sami vidíte, že objektivita mi v tomto případě moc nejde !

Ale teď vážně:

Pravdou zůstává, že počasí oslavě opravdu přálo – sluníčko se celý den usmívalo, což přispělo k celkové příjemné atmosféře. Program, který byl připraven pro děti i jejich rodiče, včetně naučné stezky pastvinami k ohradě klisen s hříbátky, snad zaujal obě generace. Děti si evidentně užívaly jízdu zručnosti na ponících a koních, kterou absolvovaly v rámci připravené soutěže, z průvodního slova majitelky farmy Aničky bylo možno se dozvědět mnoho zajímavých informací o islandských koních. Došlo i na severskou mytologii – příběh osminohého koně Sleipnira, kterého má farma ve svém znaku, předvedli koňští herci za pomoci svých dvounohých kolegů s chutí a bez trémy! Nelze rozhodně opomenout ani živou hudbu, kterou obstarala skupina CORCHEN, jejíž je Anička členkou.

Věřím, že všichni, kdo s námi prožívali sobotu v Milevu, odcházeli s pocitem, že prožili příjemný den, že se něco zajímavého dozvěděli, že jim zkrátka bylo ve společnosti „Islanďáků“ i lidí kolem nich dobře!

Takže – zase příště v Milevu nashledanou!!!                                                                                 Babča Zdenča

Zde najdete ještě další vyfocené vzpomínky na letní oslavu: Oslava 15 let výročí Milevo | Zonerama.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *